Firmamızın kurucusu Mustafa SAYGIN, “Saygınlar Makina” adı altında 1980 yılında ticari faaliyetine başlamıştır. Giderek büyüyen bu faaliyet ve üretim hacmi ile 2000 yılından itibaren 1000 m2 kapalı sahası bulunan iş yerinde 30 a yakın makina parkuru hepsi vasıflı çalışan elemanları ile yurt içinde ve yurt dışında bulunan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. Müşterilerimize, uzun bir geçmişe sahip çok uluslu bir kuruluşla çalışmanın güvenini ve aynı zamanda, gurur duyduğumuz esneklik ve kişisel yaklaşım olanağı sunmaktayız.

Oldukça geniş plastik enjeksiyonlu ürün yelpazesi sayesinde başta fotokopi sektörü olmak üzere bilgisayar, fotoğrafçılık, otomotivtekstil ve tıp gibi farklı sektörlere hitap etmekteyiz.

İmal etmekte olduğumuz dişliler ve bazı özel üretim parçalarının imalat aşaması, tecrübe ve teknoloji gerektirmektedir.Tüm çalışanları ile imalatın her aşamasında kaliteden taviz vermeden en iyiyi üretmek için tecrübemiz ve avrupa standartlarındaki tezgah parkurumuz sayesinde ürün kalitesi ve parça ömründe ayrıcalıklı olmamızı sağlamıştır

Sektördeki öncülüğümüzü ve başarımızı teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yüksek kalite standartımızı daha da genişletmeye ve müşterilerimize şu alanlarda en üstün standartları sunmaya yönelik çabalarımız kesintisiz sürmektedir:

  • Müşteri hizmetleri, kalite güvencesi, pazarlama, teknik destek, tasarım ve satış desteği.

İşletmemizin kuruluşundan bu yana geçen 28 yıl boyunca şu üç ilkeden asla sapmadık;

  • Gereksinimlerinizi karşılayacak en güvenilir ve en iyi kalitede plastik bileşenleri tasarlamak ve üretmek,
  • Ürünlerimizi cazip fiyatlarla sunmak,
  • Teslimatlarımızı zamanında yapmak.

Bu gün birçok sektöre hitap eden bir üretici olarak bu ilkelerle, 43 yıl öncekinden de daha büyük bir kararlılıkla sarılmış bulunmaktayız. Siz müşterilerimiz için hız ve kalite ne kadar önemliyse, bizim için de sizlerin sonsuz memnuniyeti o kadar önemlidir.